(See Solution) The average waiting time at a public health clinic is = 15.2 and the standard deviation = 0.9. Find the percent of people waiting more than
Question: The average waiting time at a public health clinic is = 15.2 and the standard deviation = 0.9. Find the percent of people waiting more than 16.1 min at this clinic?
Price: $2.99
Solution: The downloadable solution consists of 1 pages
Deliverable: Word Document 