(See Steps) A 30 ounce can of orange juice sells for $1.80. At the same rate, what would a 12 - ounce can sell
Question: A 30 ounce can of orange juice sells for $1.80. At the same rate, what would a 12 - ounce can sell for?
Price: $2.99
Solution: The downloadable solution consists of 1 pages
Deliverable: Word Document 